MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 15893166
nr 1589 3166
Nattygsbord
Ek, Frankrike, sent 1800-tal. Bredd: 45 cm, djup: 33 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:50:08
500 kr